Оброблення протоколів в окружкомах Одеської області нарешті завершили (відео)

Позачергові виборі до Верховної Ради. Станом на 18 годину середи оброблення протоколів в окружкомах Одеської області завершили.

За результатами підрахунку голосів на 135-му окрузі Приморського району переміг кандидат від «Слуги народу» Олексій Леонов, за ним — самовисуванець Сергій Ківалов.

На 137-му окрузі з центром у місті Подільск перше місце посів самовисуванець Олексій Гончаренко, друге — кандидат від партії «Слуга народу» Олександр Муконін.

На 138-му окрузі з центром у Ширяєвому переміг Степан Чернявський від «Слуги народу», за ним кандидат від «Батьківщини» Ольга Полюганіч.

На 139-му окрузі з центром у Роздільній в лідери вийшов кандидат від «Слуги народу» Ігор Васильковський, за ним Віталій Саутьонков від «Опозиційної платформи — За життя».

На 141-му окрузі з центром у Білгороді-Дністровському переміг Олександр Ткаченко — представник партії «Слуга народу», друге місце посідає самовисуванець Віталій Барвіненко.

На 142-му окрузі з центром в Арцизі переможцем став самовисуванець Антон Кіссе. Друге місце посів кандидат від «Слуги народу» Руслан Плохой.

24 июля, 2019 19:25