МЗС України втрутилось в скандал із санаторієм «Молдова» (відео)

Скандал навколо санаторію «Молдова» набирає обертів.

Питання про передання земельної ділянки площею майже п’ять гектарів санаторію «Молдова» в оренду на 20 років ТОВ «Мастгруп» мали розглядати на поточній сесії міськради. Втім, під час засідання до мерії надійшов лист від МЗС України з проханням перенести обговорення на наступну сесію.

В міськраді повідомили, що це вже не перше звернення, тож вирішили відкласти розгляд і провести зустріч з Генконсулом Республіки Молдова.

За словами депутата міськради Ольги Квасніцької, яка ще на початку сесії ініціювала зняття цього питання з порядку денного, це могло б спричинити міжнародний скандал, бо ж зараз між «Молдовою» і «Мастгруп» триває судова тяганина в Господарському суді.

«Собственником этих объектов недвижимости на самом деле является Республика Молдова. Она включилась в этот процесс. И государственная канцелярия Республики Молдова выиграла все суды и дошла сегодня до следующего этапа, где рассматривается в Хозяйственном суде Одесской области в отношении о признании права собственности и истребовании имущества с чужого незаконного владения», — заявила депутат ОМР Ольга Квасніцька.

31 июля, 2019 18:49