В Одеському прикордонному загоні шукають нові обличчя у підрозділ «Одеса-авіа» (відео)

В Одеському прикордонному загоні проводять відбір кандидатів у підрозділ «Одеса-авіа» в аеропорту. Вступити на службу можуть як військовослужбовці, так і цивільні.

Всього охочих працювати на кордоні майже 30 осіб. Усі вони пройшли тестування на загальні здібності, знання іноземної мови, психологічні якості, фізичну підготовку, а також медичне обстеження. Для об’єктивності та прозорості проект проходить за підтримки Посольства США в Україні та Міжнародної організації з міграції.

«Чесно кажучи, все було для мене легко, тому що я вільно володію англійською мовою, тест на логічні здібності також, залишилася тільки фізпідготовка і співбесіда», — повідомив прикордонник Сергій Сергієнко.

«Стати прикордонником я мріяла з дитинства… Після 11 класу я вирішила вступати до Національної академії ДПС, що в Хмельницькому, але за станом здоров’я по ВЛК я не потрапила. Потім за рік я пішла на контракт, і з контракту, тому що я розумію, що треба розвиватися, треба дивитися на свої можливості, рости і досягати чогось кращого, я вирішила подати документи на “Нове обличчя кордону”», — розповіла Яна Дорош, яка хоче стати прикордонником.

17 июня, 2019 16:04