В Одесі та області на завтра оголосили траур (відео)

Шість загиблих, ще четверо у лікарні. В Одесі та області на завтра оголосили траур. На екстреному засіданні обласної комісії з надзвичайних ситуацій повідомили, родинам загиблих виділять по 100 тис. грн, постраждалим — 50 тисяч.

  • Дерев’яну будівлю, в якій лікувалися ветерани Другої Світової та війни в Афганістані, вогонь охопив майже миттєво. Перші пожежні машини приїхали на місце трагедії через шість хвилин після виклику.

У вогняній пастці опинилося 57 людей, троє з них — медики. Медсестра та троє пацієнтів загинули на місці. Ще двоє пацієнтів померли у лікарні. Попередньо, усі вони отруїлися продуктами горіння.

Майже усі пацієнти похилого віку і пересувалися самі погано. Три медпрацівники евакуювати усіх самі просто не встигли — їм допомагали патрульні та очевидці. Гасили пожежу більше ніж годину. З вогнем боролися шістдесят рятувальників.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею «порушення правил пожежної безпеки». Та після перевірки кваліфікацію можуть змінити.
Співчуття родинам загиблих вже висловив Володимир Зеленський. Він доручив прем’єр-міністру Володимиру Гройсману створити комісію з розслідування причин пожежі.

11 июня, 2019 19:36