В Одесі можна отримати безкоштовну правову допомогу (відео)

В Громадському центрі правосуддя підбили підсумки роботи.

За майже півроку існування організації по безкоштовну правову допомогу звернулись 700 одеситів. В центрі працюють адвокати, судді, медіатори та нотаріус.

«За этот короткий период около 700 граждан получили помощь, а это консультации устные, письменные, запросы, жалобы и заявления. И 700 людей — цифра говорит сама за себя. Через месяц-два это будут тысячи людей, которые обратятся за помощью. И тут даже не количество, а качество: каким образом предоставляется помощь для граждан», — прокоментував голова Київського районного суду Сергій Чванкін.

«Кожен, кому потрібна допомога, нехай це спір з сусідом чи з іншими особами, чи в кримінальних справах, може звертатися сюди, та кваліфіковані юристи нададуть допомогу. Насправді це дуже важливо, це піднімає правову культуру населення, люди починають знати свої права, та хоча б розібратись, що можуть, а що не можуть та до кого звертатись», — повідомив голова ГО «Спілка юристів Одеської області» Олександр Рябець.

Безоплатну правову допомогу можна отримати щодня у будні з 10 до 14 години в Громадському центрі правосуддя. Він розташований в Київському суді.

18 июня, 2019 19:24