В інфекційній лікарні помер шестимісячний хлопчик (відео)

В Одеській інфекційній лікарні помер шестимісячний хлопчик. Батьки звинувачують у цьому медиків. Вважають, що все через неналежне лікування.

Син Тетяни — Матвій — з тримісячного віку перестав набирати вагу. Аналізи показали, що у малюка запалення кишківника та низький гемоглобін. Йому виписали медикаменти. Проте хлопчику стало погано.

За словами Тетяни, до дитини лікарі її не підпускали. Дівчина стверджує: згідно з наданим їй висновком медиків, малюк помер через серцеву недостатність. Втім, головний лікар поки не називає причин смерті.

Матвійко спостерігався в шостій дитячій поліклініці у педіатра Людмили Бажури. Лікарка має 15-річний досвід. До неї як спеціаліста не було жодних претензій — запевняє директор медзакладу. Щодо загиблого хлопчика, то відомо, що окрім проблем з вагою, у нього була вроджена кіста головного мозку.

Проте ніяких підозр у лікарів не виникло, на п’ятому місяці малюку навіть зробили планове щеплення. Чи буде педіатр відсторонена від роботи на час слідства — вирішить спеціальна комісія. Її зберуть медики і правоохоронці.

Тим часом батьки звернулися до правоохоронців із заявою та очікують на результати судово-медичної експертизи. Аби з’ясувати справжню причину смерті.

3 июня, 2019 17:28