В день голосування поліція посилить заходи безпеки (відео)

В день парламентських виборів поліція посилить заходи безпеки.

В місті працюватиме більше ніж чотири тисячі правоохоронців.

«Це буде залучено 3 тисячі поліцейських на дільниці і 1200 поліцейських для забезпечення публічного порядку в місцях вказаних дільниць. Крім того, ми передбачили резерви поліцейських. Це групи швидкого реагування — додатково 17. В місті Одеса буде по три слідчо-оперативні групи, в районах — по дві. Крім того, резерви поліцейських спецназу — 149 поліцейських», — прокоментував начальник ГУ НП в Одеській області Олег Бех.

Крім того, будуть додатково збільшені групи реагування патрульної поліції. В Нацполіції повідомили, що вже почали фіксувати порушення. Наприклад, на деяких округах з’являються «двійники» кандидатів.

«Одеська область має вже по кількох округах тих людей, які мають однакові прізвища і вони по одному округу йдуть, а якийсь у вас дуже врожайний Київський округ. Там, здається, я подивився, трохи не три чи чотири пари людей з однаковими прізвищами, так?», — заявив радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко.

Основними загрозами на виборах поліцейські називають: підкуп, перешкоджання зустрічам з виборцями, порушення правил розміщення агітаційної продукції, використання адмінресурсу, фальсифікація та масове підвезення виборців. Нагадаємо, парламентські вибори відбудуться 21 липня.

24 июня, 2019 18:44