У школах Одещини безкоштовно навчатимуть дітей англійської (відео)

Вивчити іноземну мову та культуру безкоштовно тепер можна завдяки проекту GoCamp. Волонтери-іноземці приїжджатимуть для цього у різні куточки України. Долучитися до проекту може будь-яка школа: ба більше — у GoCamp необмежена кількість учасників.

Тобто що більше шкіл Одеської області подадуть свої заявки, то більше приїде вчителів.

«В порівнянні з багатьма областями в Одесі менше шкіл, які хочуть брати участь. Але іноземці дуже зацікавлені в Одесі. Ми отримаємо запити від них: “Будь ласка, відправте нас в Одесу”», — розповіла координаторка проекту GoCamp Ірина Горлач.

«Перш за все це можливість відкривати для юних українців світ. Починалося все з англійської мови, а тепер приїжджають волонтери з Німеччини, Франції, які допомагають вивчати ці мови. Це можливість знайти друзів у різних країнах світу», — заявив заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема.

Щоб стати учасником проекту GoCamp, школа має виконати кілька простих кроків.

«На сайті проекту школа має заповнити заявку. Конкурс стартує восени і триває кілька місяців. Ініціатива може йти від дітей, від батьків, від директора, від вчителя іноземної мови. Це має бути спільне рішення подаватися, але подати заявку можуть навіть діти спільно з вчителем англійської мови», — прокоментувала Ірина Горлач.

Найбільша кількість волонтерів цього року — із Великобританії. Також до України приїхали волонтери із США та Канади. Загалом у проекті беруть участь представники шістдесяти країн світу. Цього ж літа до України прибули 300 волонтерів.

«Я ще не мала тісної співпраці з українськими дітками, але я хочу зустрітися з ними, тому що маю великий ентузіазм навчити їх. Я розумію, що знати мову — це одне, але зовсім інше — її викладати», — зазначила волонтер із Великобританії Мар’яна.

Додамо: проект GoCamp існує чотири роки. За цей час близько тисячі волонтерів з усього світу провели заняття з українськими школярами.

7 июня, 2019 17:23