У Преображенському парку встановили паркан (відео)

Гуляти — зась! У Преображенському закрили майже всю територію. Вільною для прогулянок залишили лише пішохідну доріжку між вулицями Мечникова і Лазарєва. Усе через Фестиваль ліхтарів.

Він пройде з 25 червня по 25 серпня. Та місцевих така розвага не тішить. Вхід у парк під час заходу буде платним. Отже, гуляти тут з дітьми одесити не матимуть змоги.

«Нам взяли и просто перекрыли парк, и не дали никакой альтернативы, они даже не выделили нам участок! Нет, они выделили участок, но выделили, как вы видите, старый у нас был туалет, где спали бомжи и кололись наркоманы», — розповіла нам місцева жителька Роксана.

Дозвіл на розміщення у парку фестивального містечка дала міськрада. Місцеві обурюються, ще півроку тому їм не дали розмістити тут навіть дитячий майданчик. Мотивували відмову тим, що раніше на території парку було кладовище і веселитися тут заборонено. Сьогодні, як виявилося, вже можна.

«Для увеселительного мероприятия. Правильно? А это же кладбище. Для детской площадки места нет. Это же кладбище, нельзя, грех. А вот Это можно? В вечернее время, с 9 часов вечера, как мы будем спать с детьми? Где они будут ставить свои машины, все, кто будет приезжать? Что нам делать все лето?», — обурилася Юлія, незадоволена перекриттям парку.

Організатори фестивалю пообіцяли прокоментувати ситуацію на прес-конференції 18 червня.

 

10 июня, 2019 19:18