Престольна війна в ОНМедУ: «битва голосів» і «гучна перемога» (відео)

«Геть Супрун», «Геть Дубініну» та «Ганьба». Понеділкові престольні пристрасті в медуніверситеті продовжилися й у середу. Цього разу замість сльозогінних балончиків та вогнегасників — переносна колонка та гасла. Дійові особи ті самі: соратники Дубініної та Сухіна.

«Ганьба, ганьба, ганьба». Так зустрічають Дубініну просухінські співробітники університету. Так їм відповідають уже прихильники Дубініної: «Дубинина, Дубинина, Дубинина». І так приблизно з пів на другу годину дня. Натовпи намагаються перекричати одне одного. Прибічники Юрія Сухіна навіть щоразу переміщаються ближче до камер — заважати опонентам. Ба більше: вони принесли з собою портативну колонку.

На мітингу збирається близько сотні людей. Серед них ходить і в. о. ректора Юрій Сухін. Він активної участі в подіях не бере. Соратники Сухіна пояснюють: він надто офіційна персона, а це — громадська подія. Близько четвертої вечора просухінські сили оголошують про перемогу. Начебто у Верховній Раді визнали незаконними понеділкові дії.

Це — фейк, стверджує голова наглядової ради Максим Болдін. Каже: комітет скликали, але питання про університет не розглядали. Його пробував провести до голосу давній покровитель університету Ігор Мосійчук. До речі, його приймальня розташована у будівлі ректорату.

Близько шостої вечора Дубініна з соратниками йде з-під будівлі ні з чим. О восьмій про буремні події вже ніщо не нагадує: люди з танцями розійшлися, а вантажівка так само загороджує вхід до ректорату.

6 июня, 2019 15:16