Підозрюваного у нападі на Михайлика відпустили додому (відео)

Цілодобовий домашній арешт. Такий запобіжний захід обрав Київський районний суд одному з підозрюваних у нападі на громадського активіста Олега Михайлика. Йдеться про Манучара Варшанідзе.

Він, за даними сторони обвинувачення, був водієм підозрюваних в день стрілянини. Весь цей час чоловік перебував у СІЗО. Тепер на період слідства залишатиметься вдома, тобто суд пом’якшив йому запобіжний захід.

«Следствие ведется уже 9 месяцев, и никаких доказательств, которые бы обосновывали бы то подозрение, которое изначально им было предъявлено, они не предоставляют. И не могут предоставить такие доказательства, потому что они не причастны к совершению данного особо тяжкого преступления», — заявив адвокат Манучара Варшанідзе Володимир Поярков.

«Сторона слідства довела, що у них немає ніяких результатів розслідування більше дев’яти місяців. І це свідчить про те, що систему Генеральної прокуратури очолюють бездарі. Як Луценко, так і Жученко мають іти у відставку. Тому що в цій справі у нас є обґрунтовані підозри вважати, що за згодою вищого керівництва і поліція, і прокуратура фальсифікують докази у справі», — підкреслив адвокат Олега Михайлика Володимир Оксюта.

Нагадаємо, в Олега Михайлика вистрілили на подвір’ї власного будинку. Це сталося у вересні минулого року. Чоловік потрапив до реанімації, довго лікувався. Трьох підозрюваних у нападі затримали.

І досі триває досудове слідство. Справу відправляли до Києва, але ж вона знову повернулася до Одеси. Обидві сторони конфлікту вважають, що процес навмисно затягують.

21 июня, 2019 19:34