Один день з життя одеських інкасаторів (відео)

Більше як 20 точок для інкасації, повна амуніція навіть у спеку, а ще ризики, з якими стикаються майже щодня. Знімальна група 7 каналу провела день разом з співробітниками поліції охорони. Про інкасацію й не тільки — дивіться у наступному сюжеті.

Кожен свій день співробітники поліції охорони починають із зарядки. Відпрацьовують прийоми самозахисту у спеціально обладнаному приміщенні. Спробували й ми.
Далі — отримання зброї суворо за інструкцією. По черзі, дотримуючись усіх правил поводження зі зброєю.

Для інкасації полісмену потрібен автомат, пістолет, наручники, кийок, бронежилет, каска та перцевий балончик. До речі, бронежилет важить чотири кілограми, а каска — два. Усе це протягом дня треба носити на собі, не знімаючи, самі ж працівники поліції кажуть: не важко, бо це власна безпека. Далі шикування та оголошення наказу.

Коли всі готові — вирушаємо до першого банку. Їдемо колоною: попереду машина охорони, далі броньовик, в якому перебуває інкасатор і сейф з грошима, і позаду знову машина поліції охорони. По дорозі випитуємо в командира роти всі деталі його роботи.

Він працює в цій сфері вже п’ять років. Запитуємо й про курйозні події чи навіть напади. Михайло каже — таких не було за усі п’ять років. Хіба лиш ДТП.

Тим часом ми прибуваємо до банку. Спочатку виходить один охоронець, він оглядає вулицю. Потім вже сам інкасатор. Разом заходять до фінустанови — вивантажують кошти і так до наступного банку чи банкомата.

21 июня, 2019 15:56