Одесса
3 Co
USD

Одеські службові пси на варті безпеки (відео)

Відшукати наркотики, вибухівку чи навіть рештки для службових псів не проблема. Проте для цього їм треба старанно тренуватись.

Службовий спанієль не просто грається з коробками. Він ще цуценя, але вже тренується кілька разів на день, щоби без помилок знаходити наркотики. А німецьку вівчарку дресують для пошуку вибухових речовин. Тренування в неї починаються із сьомої ранку.

Бельгійська вівчарка радіє знахідці. Її спеціалізація — шукати людські рештки. Кінологи пояснюють: собаки думають, що шукають іграшку. Просто вона має специфічний запах — кокаїну, героїну, тротилу, чи трупний сморід. Так фахівець перед обшуком показує, ніби постукує по машині м’ячем: це гра, шукай.

Також у псів є щоденні фізичні тренування. Кінологи сміються: це не тільки псів тренують, а й їх. Такими вправами займається й восьмирічна Саша із Гансом — бельгійською вівчаркою. Саме завдяки систематичним тренуванням їм вдалось вибороти золото на всеукраїнському чемпіонаті зі службовими собаками «Юний кінолог».

За дуже короткий період, а це два місяці, дівчині вдалося знайти спільну мову зі службовим малінуа. До цього Ганса тренував тато дівчинки.
Усього ж у кінологічному центрі з півсотні собак. Хоч графік і щільний та напружений, зоозахисникам хвилюватися нічого: усі собаки виглядають щасливими.

12 июня, 2019 15:34