Одеські службові пси на варті безпеки (відео)

Відшукати наркотики, вибухівку чи навіть рештки для службових псів не проблема. Проте для цього їм треба старанно тренуватись.

Службовий спанієль не просто грається з коробками. Він ще цуценя, але вже тренується кілька разів на день, щоби без помилок знаходити наркотики. А німецьку вівчарку дресують для пошуку вибухових речовин. Тренування в неї починаються із сьомої ранку.

Бельгійська вівчарка радіє знахідці. Її спеціалізація — шукати людські рештки. Кінологи пояснюють: собаки думають, що шукають іграшку. Просто вона має специфічний запах — кокаїну, героїну, тротилу, чи трупний сморід. Так фахівець перед обшуком показує, ніби постукує по машині м’ячем: це гра, шукай.

Також у псів є щоденні фізичні тренування. Кінологи сміються: це не тільки псів тренують, а й їх. Такими вправами займається й восьмирічна Саша із Гансом — бельгійською вівчаркою. Саме завдяки систематичним тренуванням їм вдалось вибороти золото на всеукраїнському чемпіонаті зі службовими собаками «Юний кінолог».

За дуже короткий період, а це два місяці, дівчині вдалося знайти спільну мову зі службовим малінуа. До цього Ганса тренував тато дівчинки.
Усього ж у кінологічному центрі з півсотні собак. Хоч графік і щільний та напружений, зоозахисникам хвилюватися нічого: усі собаки виглядають щасливими.

12 июня, 2019 15:34