Одеситка мало не довела до смерті сестру з інвалідністю (відео)

Одеситка мало не довела до смерті рідну сестру з інвалідністю. Своїй хворій родичці з переломом шийки стегна вона не допомагала. Бідолашна жила в антисанітарних умовах. Завдяки волонтерам і журналістам 7 телеканалу жінку вдалося шпиталізувати.

Ледь жива, тяжко говорить та мало рухається. Вся покрита брудом. Над нею літають мухи. Ольга чотири місяці тому зламала шийку стегна. З бідолашною в одній квартирі проживає рідна сестра.

Проте не схоже, що жінка допомагає своїй родичці. Аби хвора не лягла в землю, небайдужі сусіди викликали волонтерів і журналістів. Несподівано до квартири навідалася і господарка помешкання. Та гостям вона не рада.

Волонтери разом із сусідами переконують бідолашну поїхати до медзакладу на лікування. Зрештою після тривалих вмовлянь хвору госпіталізували. За словами сусідів, коли Ольга зламала шийку стегна, лікаря їй не викликали.

Замість цього сестра інколи колола їй знеболювальне, забувала погодувати, вимити. Сусіди запевняють: поліція, лікарі і соціальні служби не могли потрапити до житла постраждалої, адже її сестра впускала їх «за настроєм».

5 июня, 2019 18:53