На території школи № 16 знайшли труп, оточений шприцами (відео)

Труп чоловіка та шприци з пігулками знайшли на території школи № 16 на вулиці Пироговській, 25.

Особу загиблого поки встановлюють, слідів насильницької смерті на тілі не видно. За попередніми даними, ймовірна причина смерті — передозування наркотичними речовинами.

Діти, які грали поряд з місцем події, нічого побачити не встигли. Втім, за словами місцевих працівників, наркозалежні та безхатьки тут часті гості. Сліди їхнього перебування намагаються прибирати, але марно. Все через вільний прохід до школи та сусідство з Куликовим полем.

«Это беспредел. Я считаю, что это прецедент для того, чтобы установить какие-то ворота с замками и так далее», — наголосила викладач танців Тетяна.

«Постоянно, вот я в машине сижу, пока детей жду, эти закладки — там постоянно ходят наркоманы. Постойте и просто понаблюдайте. Естественно, они либо там, по месту, либо здесь. Здесь гоняем, вот старшая группа, больше взрослых отгоняем периодически», — непокоїться щодо безпеки дітей Андрій.

За словами керівництва школи, подія до закладу стосунку немає. А про потенційні загрози тут неодноразово повідомляли в поліцію. Директор департаменту освіти та науки міськради підкреслює: огорожу в школі встановити можливо. Але є нюанси.

«Проходы в школы закрывать полностью мы не имеем права, поэтому это вопрос тех организаций, которые занимаются распространением наркотиков, это вопрос предупреждения наркомании среди населения, и он ну никак не в компетенции департамента образования», — зазначила директор департаменту освіти та науки ОМР Олена Буйневич.

5 июня, 2019 18:50