Легалізація канабісу в медичних цілях (відео)

Легалізація канабісу в медичних цілях: бути чи не бути? Петиція підписана, законопроєкт на розгляді, повідомляє голова благодійного фонду «100 відсотків життя».

Він завітав до Одеси, щоби пояснити: більшість інформації про процес легалізації — це лише міфи. З виведенням канабісу у формі олії або таблеток на фармацевтичний ринок ми станемо 45 країною в списку. А це зменшить муки хворих, що страждають від хронічного больового синдрому.

«Человеку, у которого онкология, который умирает, и все понимают, что это паллиативный больной: он лежит дома. Это понимает скорая, это понимает доктор, это понимают близкие. Скорая приезжает месяц, два, три и открытым текстом говорит: нет смысла делать инъекции и развивать язву, потому что морфий не снимает боль», — заявив голова благодійного фонду «100 відсотків життя» Дмитро Шерембей.

Дмитро пояснює: одна таблетка з наркотичними речовинами замінює понад 20 інших ліків, які щодня треба вживати дитині з епілепсією. До того ж це зменшує кількість приступів у рази. Якщо канабіс у медичних цілях легалізують, процес займе кілька місяців до моменту, коли лікар зможе виписати хворому ліки канабіоїдної групи.

12 июня, 2019 15:30