Головний мандрівник країни завітав до Одеси (відео)

Він побував у найспекотніших та найморозніших куточках земної кулі, куштував небезпечні рептилії та розмовляв з племенами канібалів.

А нещодавно головний холостяк країни Дмитро Комаров вразив усіх новиною — він одружився.

Вже втретє мандрівник відвідує Одесу для творчої зустрічі. Цього разу він повернувся з Бразилії.

Це була його найдовша експедиція — понад 200 днів: наркобарони, автомати біля скроні, найзагадковіша пустеля світу, небезпечні фавели та добрі справи на іншому краю світу.

Там він допомагав двом юнакам, що зав’язли в наркопритоні. Він влаштував їх до найкращих футбольних шкіл. Проте допомогти вдалось лиш одному. Зараз Дмитро стежить за його життям та обіцяє навідатися в гості.

Телеведучий має свій благодійний проєкт «Чашка кави». Він показує: жертвувати малі суми нормально, навіть гривня чи дві когось врятують. А Дмитро, як ніхто, знає ціну свого життя.

Робота дійсно небезпечна, це розуміє і дружина Дмитра. Це, до речі, головна новина усіх таблоїдів. Бо майже два роки вони приховували свої стосунки. Ба більше — на відпочинок літали різними рейсами.

Нам вдалося ексклюзивно поспілкуватись з обраницею відомого мандрівника, власницею титулу «Міс Україна — 2016» та телеведучою Олександрою Кучеренко.

Серед глядачів також помітили двох жінок — зірок інстаграму Дмитра Комарова.

Річ у тому, що за день до виступу телеведучий загубив гроші, дві перехожі кинулись його наздоганяти і не повірили своїм очам — це був їхній кумир.

Дмитра це приємно здивувало, тож він вирішив віддячити і подарував жінкам два квитки на виступ. Кажуть: це найкраще, що могло статись, бо вони стежать за програмою «Світ навиворіт» від першого випуску.

24 июня, 2019 15:45