Екологічна акція Global Water Dances (відео)

Аскеза «Спрага», жахливі поліетиленові костюми та екологічний танцювальний флешмоб: в Одесі вперше пройшов міжнародний перформанс Global Water Dances 2019.

Танцювальні колективи з Європи, Америки, Азії, Африки «підняли хвилю», щоб звернути увагу місцевих жителів на проблему забруднення води.

Такі перформанси пройшли у всьому світі. Україна вперше підтримала міжнародний екологічний рух, і єдиним містом-учасником стала саме Одеса. Акція відбулася на пляжі «Ланжерон».

Приєднатися до Global Water Dances може кожний, хто залюбки танцює, рухається і виявляє соціальну ініціативу та активність. На набережній танцювальні колективи Одеси виконали спільний танець, однаковий для всіх учасників Global Water Dances у всьому світі.

В рамках проекту група P.L.O.T. влаштувала перформанс «Спрага». П’ятеро учасників разом провели 24 години без води. Їхній експеримент закінчився на набережній пляжу «Ланжерон». Учасниця аскези зізнається: було дуже незвично.

Учасники акції вважають: танець — універсальний і сильний засіб, адже мова рухів і жестів інколи буває набагато впливовішою, ніж слова.

17 июня, 2019 18:40