Дитячій лікарні подарували нове обладнання (відео)

Відділенню хірургії Одеської обласної дитячої лікарні подарували нове обладнання вартістю 185 тисяч гривень.

Його купили завдяки продажу речей, які одесити здавали в спеціальні бокси.

За словами представників проекту «Речі, які допомагають», наразі у всіх районах міста встановлено приблизно півсотні контейнерів. Все, що віддають одесити, потім сортують: те, що у гарному стані, продають в «Добробутик» і віддають у благодійні фонди, інше йде на переробку.

«С 1 мая 2018 года успели закупить оборудование на сумму свыше 600 тысяч и сделать адресную помощь около 90 тысяч гривен — это дети, которые нуждаются в медикаментах. И вот эта осознанность того, что вещи можно носить повторно и что очень важно говорить об ответственном использовании, также поможет нам закупить новое оборудование», — зазначила координатор проекту «Речі, які допомагають» Анна Подопригора.

«Не так давно нам допомогли зі сухожаровою шафою, яка забезпечує стерилізацію нашого обладнання. В цей момент вони нам придбали такий прекрасний апарат — це автоклав, який дозволяє на сучасному рівні стерилізувати високотехнічне обладнання, зокрема і для ендоскопічних втручань, які неможливо стерилізувати в більш древніх, скажімо, стерилізаційних умовах», — повідомив лікар-координатор відділення загальної хірургії Одеської ОДКЛ Назар Гаврилишен.

14 июня, 2019 16:28