Одесса
27 Co
USD

Дитячій лікарні подарували нове обладнання (відео)

Відділенню хірургії Одеської обласної дитячої лікарні подарували нове обладнання вартістю 185 тисяч гривень.

Його купили завдяки продажу речей, які одесити здавали в спеціальні бокси.

За словами представників проекту «Речі, які допомагають», наразі у всіх районах міста встановлено приблизно півсотні контейнерів. Все, що віддають одесити, потім сортують: те, що у гарному стані, продають в «Добробутик» і віддають у благодійні фонди, інше йде на переробку.

«С 1 мая 2018 года успели закупить оборудование на сумму свыше 600 тысяч и сделать адресную помощь около 90 тысяч гривен — это дети, которые нуждаются в медикаментах. И вот эта осознанность того, что вещи можно носить повторно и что очень важно говорить об ответственном использовании, также поможет нам закупить новое оборудование», — зазначила координатор проекту «Речі, які допомагають» Анна Подопригора.

«Не так давно нам допомогли зі сухожаровою шафою, яка забезпечує стерилізацію нашого обладнання. В цей момент вони нам придбали такий прекрасний апарат — це автоклав, який дозволяє на сучасному рівні стерилізувати високотехнічне обладнання, зокрема і для ендоскопічних втручань, які неможливо стерилізувати в більш древніх, скажімо, стерилізаційних умовах», — повідомив лікар-координатор відділення загальної хірургії Одеської ОДКЛ Назар Гаврилишен.

14 июня, 2019 16:28