Деякі підприємства Одеської області можуть змінити власника (відео)

Зміна керівництва може відбутися в компаніях «Іллічівський зерновий порт», «Одеський олійножировий комбінат», «Іллічівська зернова компанія», а також «Стройбуд Іллічівськ». Причина: продаж кредитних активів згаданих підприємств на відкритому аукціоні 11 червня.

«Новий власник, який придбав ці активи, він далі веде судово-претензійну роботу по стягненню заборгованості або, власне, стягненню застав. Які наслідки це може мати? Будь-які, аж до зміни власника цього бізнесу, тому що кредити складають 4,5 млрд гривень. Це балансова вартість кредитів наразі. Це суттєва частина валютного портфеля цих підприємств. І що найголовніше — у заставі є ключові потужності», — прокоментувала заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Світлана Рекрут.

Водночас, попри на кредитні проблеми, згадані підприємства не повинні припиняти свою діяльність.

«Я думаю, що з працівниками заводу нічого поганого не станеться. Ці підприємства, нічого поганого з ними не станеться. Вони працюють. Це більше стосується довготривалої боротьби, якщо дійсно ці активи будуть придбані, тоді може бути зміна власника чи щось інше», — зазначила Світлана Рекрут.

Зазначимо: наприкінці липня спливає граничний термін, коли переможець аукціону має заплатити кошти за придбані кредитні активи. Лише потім мають укласти договори.

Довідка. Кредити компаніям «Іллічівський зерновий порт», «Одеський олійножировий комбінат», «Іллічівська зернова компанія», а також «Стройбуд Іллічівськ» видавав Дельта Банк. Коли він збанкрутів, Фонд гарантування вкладів розпочав процедуру продажу його активів.

19 июня, 2019 17:02