«Алея мрій»: День захисту дітей в Стамбульському парку (відео)

«Алея мрій» в Стамбульському парку. На святі з нагоди Дня захисту дітей маленькі одесити спробували нові хобі на творчих майстер-класах. Для себе відкрили різні професії та корисну інформацію щодо безпеки.

«Я сделала свечу, я получила конфеты. Ты сначала в краску окунаешь, потом режешь, нужно закрутить немножко и потом — в холодную воду, чтобы воск остыл и все», —розповіла Тетянка, яка прийшла на «Алею мрій».

«Здесь очень много остановочек. Дети должны пройти по всем остановочкам, им раздают дорожные карты и на каждой остановке ставят наклейку, что они прошли мастер-класс. А вот там — палатка, там — подарки», — повідомила голова ГР «Віра, Надія, Любов» Тетяна Семікоп.

Крім того, на локаціях дітям розповідали про захист їхніх громадянських прав та проблему торгівлі людьми. За словами організаторів, в Україні великий ризик потрапляння у рабство підлітків і молоді. Все — через сумнівну або незаконну роботу.

«Із задоволенням привіз його в Одесу, сьогодні в заході беруть участь понад 100 дітей. Нині йдеться про веселощі, про навчання, про культуру, про різні перспективи, щоб надихнути дітей», — зазначив голова відділу міжнародного розвитку посольства Канади в Україні Карім Моркос.

«Сьогоднішнє свято і його ідея — показати дітям можливості вільного вибору в їхньому житті найкращого шляху мрій і здійснення їх. Основна мета — показати, що будь-яка професія, ким ви хочете стати, працювати, вона доступна для вас», — заявила заступник міністра соціальної політики Наталя Федорович.

3 июня, 2019 15:48