Європа допоможе Україні ввести мультимодальні перевезення (відео)

Європа допоможе Україні впровадити мультимодальні перевезення — одного вантажу різними видами транспорту. Обговорення проекту відбулося сьогодні в Одесі.

Європейська комісія надає Україні технічну допомогу для створення сприятливого середовища для розвитку та покращення якості логістичних послуг. Бюджет проекту становить 3 мільйони 900 тисяч євро.

«Чому ми про це говоримо? Тому що ринок стає дуже конкурентним. Ці поняття не передбачені в законодавстві України. Ми бачимо це як можливість приведення законодавства до вигідних умов про асоціацію, тому ми проект технічної допомоги Європейського Союзу розробляємо, законодавство, проводимо такі семінари, використовуємо можливість про перевезення експортерів, перевізників, операторів, логістів», — прокоментував заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань.

«Якщо говорити про конкурентну спроможність України щодо мультимодального транспорту, то він дозволяє вам більше інтегруватися в європейський процес та європейські перевезення», — повідомив ключовий експерт проекту ЄС AASISTS Альберт Бергонзо.

29 мая, 2019 17:05