Володимир Зеленський розпускає Верховну Раду (відео)

Володимир Зеленський розпускає Верховну Раду 8-го скликання. Про це новообраний Президент заявив під час промови після інавгурації.

Він звернувся до депутатів і запропонував їм залишити свої робочі місця для нових облич. Під час промови Зеленський процитував екс-президента Америки Рональда Рейгана.

«Дозвольте мені зараз процитувати одного американського актора, який став класним американським президентом. “Уряд не вирішує наших проблем, уряд і є нашою проблемою”. Я не розумію наш уряд, який розводить руками і говорить, що нічого не може зробити. Це не правда. Можете. Ви можете взяти аркуш, взяти ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про наступні покоління, а не про наступні вибори», — зазначив Президент України Володимир Зеленський.

Крім цього, Президент України Володимир Зеленський заявив про першочергові завдання і звільнення голів правоохоронних органів.

«Дуже вас прошу прийняти закон про скасування депутатської недоторканності, закон про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, багатостраждальний Виборчий кодекс і зробіть, будь ласка, виборчі списки. А також я прошу звільнити з посад голову Служби безпеки України, Генерального прокурора України, міністра оборони України», — заявив Володимир Зеленський.

На виконання цих дій Володимир Зеленський дав два місяці.

20 мая, 2019 15:12