Одесса
13 Co
USD

Володимир Омелян сподівається після зміни влади провести реформаторські законопроекти (відео)

Мінстр переконаний, що проекти б наблизили українське законодавство до норм ЄС, але їх й досі не прийняли. Йдеться про відкриття автомобільного, залізничного та водного транспорту. Ця ситуація також гальмує реформування.

«На жаль, через парламентські вибори ми маємо зараз нестабільну ситуацію, але я сподіваюсь, що ті 20 законів інфраструктурних, що вже декілька років знаходяться в парламенті, будуть вже врешті-решт проголосовані в цьому році. І Україна зможе надолужити 10 років не-реформи», — заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Ми незадоволені та розчаровані, що законодавчі акти щодо реформування транспортної системи України досі не прийняті. Реформи можуть відбуватись тільки за умови, якщо є законодавча база. Ми розчаровані, що досі не ухвалені закони щодо реформування залізничної системи України та річкового транспорту. Але ми будемо продовжувати працювати з адміністративними органами України для того, щоб ці законодавчі акти були прийняті найближчим часом», — зазначив генеральний директор Європейської комісії Хенрік Хололей.

ЄС планує за допомогою українських партнерів та Світового банку залучити 4,5 млрд євро інвестицій. Їх спрямують на реалізацію 39 проектів у транспортній системі.

24 мая, 2019 15:28