В Україні стартувало зовнішнє незалежне оцінювання (відео)

Зовнішнє незалежне оцінювання для одинадцятикласників розпочалось. Першою складають математику. Біля пункту проведення іспиту зібралось близько ста майбутніх економістів та топ-менеджерів. Усі емоції та хвилювання знімала команда 7 каналу.

Майбутні абітурієнти збираються за дві години до початку: усі ошатні, в сорочках та сукенках. Кілька разів перевіряють наявність необхідних документів. Хоч і хвилюються, проте не показують цього.

З однією з одинадцятикласниць нам вдається поспілкуватись. Марія каже, на репетитора щомісяця витрачали понад 2,5 тис. грн, тож сподівається не підвести батьківські очікування.

Але не знаннями єдиними, навіть народні прикмети йдуть у хід: книжка під подушкою, немита голова, пояс з молитвами та свічка в церкві. Між розмовами та підготовкою дві години минають непомітно. Абітурієнти швидко заходять до аудиторій.

Три години іспиту батьки чекають своїх дітей на вулиці. Колами ходять біля пункту проведення ЗНО. Кажуть, сподіваються на краще. Наша знімальна група теж вболіває за гарні результати одеських випускників та чекає на Марію. Вона виходить однією з останніх. Розповідає — наче все добре, прохідний бал точно є.

Опісля іспиту випускники забирають свої зошити і йдуть перевіряти завдання до репетиторів. А вже в четвер — ЗНО з української мови. І ось наші поради: обов’язково візьміть з собою води та гіркого шоколаду — це і голод втамує, і мізки змусить працювати.

Не нехтуйте перекусом зранку і не пийте заспокійливого, немає чого хвилюватись. У вас все вдасться.

21 мая, 2019 21:11