Одесса
7 Co
USD

В суд не з’явився обвинувачений у стрілянині на Старокінному ринку (відео)

Немає бензину, аби доставляти заарештованих. Тому в суд не з’явився обвинувачений у стрілянині на Старокінному ринку.

Нагадаємо, взимку минулого року одеситка Марія Постнікова отримала там поранення з мисливської зброї. Тривалий час вона проходила лікування, перенесла сім операцій. І до сьогодні жінка не може нормально пересуватися. На судовому засіданні мали б слухати свідчення учасників процесу. Втім, все довелося перенести.

«У зв’язку з, так би мовити, відсутністю бензину сьогодні не тільки Недялко, але і всі інші до суду не доставлені. Слухати справу без обвинуваченого не можна», — заявив суддя.

Тим часом постраждала Марія Постнікова потребує операції на колінному суглобі. Вона коштує майже 140 тисяч гривень. Кошти доводиться збирати завдяки небайдужим людям, адже самотужки жінка не може оплатити хірургічне втручання. Реквізити для допомоги:
карта ПриватБанку: 5168 7426 0802 5676.

«Сам коленный сустав они поменять не могут, потому что все засыпано дробью. Если они мне меняют сустав, то у меня он не приживается. Поэтому я в Киев отправила документы. Из Киева — в Германию. Они решили поставить палку, т. е. на прямой ноге я буду ходить всю жизнь», — розповіла постраждала Марія Постнікова.

14 мая, 2019 20:11