Одесса
8 Co
USD

В Одесі відкрилась щорічна «Лавка майстрів» (відео)

Сім років поспіль в парку Шевченка проходить ярмарок, де свої хендмейд-роботи представляють майстри з усіх куточків України. Цьогоріч тут 17 регіонів та більше ніж 350 учасників.

Фестиваль розтягнувся на всю алею: від пам’ятника Шевченку і до стадіону. Безліч людей проходять обабіч стендів з різноманітними сувенірами, одягом та аксесуарами. В одеситів сьогодні вихідний, тож в парку аншлаг. Організатори та майстри тільки й раді.

Тут забаву знайде кожен: дітлахам — солодощі та концерт, дорослим — безліч смаколиків, сортове вино та хендмейд-вироби. Саме на виставці свої роботи вкотре представляє Тетяна. Натхнення для суконь вона бере в народних казках, а ідея їх створення прийшла до неї в горах Кавказу.

Перехожі кажуть: в захваті, хоч і не йшли сюди цілеспрямовано, але погляд зачепився. Є на що подивитись і що придбати, тим паче ціни дуже хороші Найбільше на фестивалі м’яких іграшок, хендмейд-косметики та наїдків.

А на рівних з одеськими майстрами тут кияни, херсонці та представники ще 15 регіонів. Для гостей підготували святковий концерт. А ще — запустили голубів як символу миру.

9 мая, 2019 20:00