Одесса
5 Co
USD

В Одесі відбувся #ЗабігДобра (відео)

Благодійний забіг на 2, 5 та 10 кілометрів відбувся в суботу на Трасі здоров’я. Спортсмени та просто небайдужі одесити робили членські внески, які підуть на придбання коштовного апарата для немовлят.

На заваді спортсменам не став ні холод, ні навіть дощ. Підіймали собі настрій танцями та зірковою зарядкою. Були тут навіть діснеївські герої.

Після знімальної групи 7 каналу стартували по черзі учасники 10-, 5- та двокілометрової дистанцій. На останній брали участь і люди з обмеженими можливостями. Одна з них — Валентина, вона прийшла не просто підтримати учасників, а й разом з ними подолати дистанцію. Також у доброму забігу взяли участь діти з вадами слуху.

За словами організаторів, з першого заходу всю суму зібрати навряд чи вийде, проте це лише початок. Одесити раді допомогти, до того ж для трьох переможців підготували подарунки — абонементи на місяць до спортивного залу. Тож учасники дуже старалися вибороти золото, бронзу та срібло.

Незабаром на одеситів чекає ще низка заходів, адже, окрім збору коштів на інфузомат, благодійна організація також допомагає придбати харчові продукти та одяг для малозабезпечених людей.

13 мая, 2019 15:27