Одесса
24 Co
USD

В Одесі родину силою викинули на вулицю з власної квартири (відео)

Вибили двері кувалдою та викинули людей на вулицю з власної квартири. Так розпочалися весняні свята для родини Прокопенків.

У суботу вранці в провулку Онілової невідомі силою виселили чоловіка, матір з немовлям та бабусю. Літня жінка опинилася у лікарні з травмами, родина — без квартири. За словами потерпілих, нещодавно там незаконно прописали приватну особу, яка намагається забрати жилплощу собі.

Суботній ранок для родини Прокопенків розпочався з рейдерського захоплення. Невідомі вдерлися до квартири № 14 в провулку Онілової та силою викинули власників на вулицю. Матір Вадима Прокопенка зараз перебуває в міській лікарні № 11. В неї тріщина біля правого коліна та струс мозку, а також потерпіла не відчуває частину лівої ноги.

Постраждалі кажуть: під квартиру брали іпотеку — приблизно 280 тисяч гривень. Коли 70 % вже погасили, банк закрився. Залишок боргу продали приватній особі, яка також зареєструвалася в проблемній квартирі. Судитися щодо цього почали ще рік тому, але відповідач нібито постійно затягує процес.

Наразі чекають судових засідань. Кажуть, тільки так зможуть повернути квартиру. Крім того, написали заяву у поліцію. За фактом нанесення тілесних ушкоджень відкрито кримінальне провадження.

2 мая, 2019 19:10