Одесса
26 Co
USD

В Аркадії побили підлітка (відео)

Мама 14-річного підлітка звернулася до поліції з заявою про побиття її сина. Невідомі представилися правоохоронцями, а виявились охоронцями Аркадії.

Струс мозку, закрита черепно-мозкова травма, численні забої, розбитий телефон — так Єгор чекав маму. Хлопчик розповідає: домовився з матір’ю про зустріч біля входу в Аркадію, в руках тримав флаєри про відкриття нового ресторану. Каже: нікому їх не пропонував.

До нього підійшли молоді люди та попросили відійти від входу. Він начебто і відійшов. Через кілька хвилин невідомі, зі слів хлопця, представилися поліцією та потягли його до приміщення. Там забрали листівки, штовхнули и Єгор вдарився об двері. Далі він нічого не пам’ятає.

Коли кинувся телефонувати мамі, мобільний вже був розбитий, довелось набирати з телефона перехожого. Анна, мати підлітка, одразу звернулася до відділку поліції, написала заяву. Після години очікування заяву прийняли, а Єгора направили на судмедекспертизу. На той момент йому вже стало зле.

В приміщенні, куди затягнули хлопця, знімальна група 7 каналу знайшла охоронців Аркадії, які були налаштовані досить непривітно. Від камер тікають: то кажуть, що просто перехожі, то — що в хлопця просто забрали листівки і відпустили. А як він отримав травми — не знають. В ситуації будуть розбиратися правоохоронці.

2 мая, 2019 20:33