Унікальний путівник по Одесі та регіону допоможе легше подорожувати (відео)

Тепер подорожувати Одесою та її куточками буде легше та приємніше. До міста завітала Юлія Савостіна з унікальним та душевним путівником. Найкращі готелі, ресторани та навіть інста-точки для фото — усе це в кишеньковому варіанті.

«Ми почали роботу над путівником відразу після того, як вийшла книжка «#madeinukraine: купуй, смакуй, мандруй» і був величезний запит в суспільства саме на кишеньковий формат. Ми зрозуміли, що саме власне Made in Ukraine в кишеньковий формат не вкладеш. Тому подумали-подумали, і я вирішила, що треба робити путівники»,— розповіла ідеолог проекту Made in Ukraine Юлія Савостіна.

На принципово новий, та ще й англомовний, формат пішло кілька місяців роботи. Кожному місту — свій автор. У путівнику представлено Київ, Львів, Одесу та Карпати. Зокрема, над частиною про наше місто працювали три місяці, автор — історик Олександр Бабич.

«Была задача сделать так, чтобы в Одессу и Одесскую область влюбились туристы, захотели сюда ехать. И мы собрали все самое вкусненькое, не только с исторической точки зрения, но и лучшие рестораны, лучшие базы отдыха, лучшие отели и даже, по-моему, у нас там есть спа-салоны и бьюти какие-то штучки», — зазначив автор путівника Одесою Олександр Бабич.

31 мая, 2019 15:48