У громадах працюватимуть свої дільничні (відео)

Кожній територіальній громаді — свій поліцейський. В Україні стартував проект «Поліцейський офіцер громади». Він передбачає, що правоохоронець до 90 % робочого часу працюватиме у своїй ОТГ.

«Наша мета — забезпечити кожну громаду офіцером, який живе і працює в громаді й стане її невід’ємною частиною. Проект охоплює всі регіони держави. Близько 30 тисяч населених пунктів, де мешкають 28 млн громадян. Проект передбачає дві стадії впровадження. 2019 рік — 802 ОТГ, які є в Україні, і 2020 рік, коли ми маємо закінчити на всій території держави створення таких проектів», — прокоментував голова Нацполіції України Сергій Князєв.

Пілотним регіоном для втілення проекту стала Дніпропетровська область.

«Так, у нас уже працює станція поліцейська, яка повністю укомплектована приладами технічними. Раніше офіцер дільничної поліції займався не тільки своїми обов’язками, але й виконував справи, що не пов’язані з його діяльністю: він охороняв суди, приміщення прокуратури, конвоював злочинців», — повідомив поліцейський офіцер ОТГ на Дніпропетровщині Микола Ольховик.

Зазначимо: кожен охочий може спробувати свої сили й стати поліцейським офіцером громади. Всі кандидати, які заповнили анкети на сайті Нацполіції, проходять тестування, поліграф та співбесіду. Після навчання поліцейських забезпечують службовим автомобілем, офісом, планшетом та екіпіруванням. Зарплату обіцяють від 11 800 гривень.

28 мая, 2019 15:14