Сутичка водія та жінок з дитячими візочками трапилась в Одесі (відео)

Мами з візочками роздратували жінку-водія «Мазди», яка їхала по тротуару. Дійшло до бійки, у якій постраждали навіть маленькі діти.

Подію, яка вже наробила галасу у соцмережі, зафіксували і перехожі, і камера спостереження. А ось жінка, яка була за кермом автівки, звинувачення спростовує, ба більше — вважає себе постраждалою.

Відео зняте перехожим та камерою спостереження зафіксували як дві жінки йдуть з дитячими візочками повз червону «Мазду». Та їде їм назустріч прямо по тротуару. Згодом автівка зупиняється, потім рушає з місця та знову зупиняється. Виходить водій та починається сварка з пішоходами.

Вже потім з’являється чоловік, який рознімає жінок. Молода мама каже: у цей момент дуже злякалася та почала бити по склу автівки, аби водій зупинився. Але ж замість вибачень нібито отримала стусанів та нецензурну лайку. І все це на очах у дітей.

Надалі інший автомобіліст заблокував «Мазду», аби не дати втекти з місця події до приїзду поліції. На жінку-водія на місці склали протокол про порушення ПДР — за рух по тротуару. Вже у відділенні постраждалі все-таки зареєстрували заяву про напад, однак до ЄРДР дані так і не занесли. Їх опонентка розповіла нам зовсім іншу версію події.

За її словами, це пішоходи напали на неї, а не навпаки, відповідну заяву вона навіть нібито теж зареєструвала у поліції. Найбільш пікантний момент: жінки — сусідки.
Про розвиток ситуації дивіться вже цієї суботи о 20:00 у «Підсумках тижня» з Оленою Крилатовою.

31 мая, 2019 19:27