Справа про поновлення на службі слідчого поліції розглядалась в Одесі (відео)

В суді продовжують розгляд справи про поновлення на службі слідчого поліції Григоращенка.

Нагадаємо, рядового поліції зупинили на вулиці через порушення правил дорожнього руху. Як виявилось, водій був п’яний. Вже в відділку він відмовився проходити перевірку на алкоголь та виявляв непокору поліцейським. З органів його звільнили.

«Ми не експерти, але відмова свідчить про порушення ч. 1 ст. 130, за що інспекторами було складено адміністративні матеріали. Вважаємо, що такі поліцейські підривають довіру до поліції. Ми вважаємо, що не повинні працювати в органах поліції», — заявив представник ГУ НП в Одеській області Анатолій Левенець.

«Відповідно до ч. 2 ст. 122 його зупинили, ніби він перестроювався з одного ряду до іншого, не показавши світловим прибором. З цього приводу є рішення суду, що він не був винним у цьому, тож зупинка була незаконною і складання матеріалів також», — повідомив адвокат позивача Григоращенка Руслан Дмітрієв.

Суд першої інстанції виправдав Григоращенка з приводу трьох протоколів, розслідування четвертого проводили в ГУ НП. Представник Григоращенка вважає, що його звинуватили незаконно, а в Громадській організації «Пітбуль Одеса» кажуть, що рішення суду, можливо, корумповані.

«Это было бескомпромиссно быстрое решение, оправдывающее его. В течение 2,5 недель судья вынес решение, я считаю, незаконное. Мы будем продолжать оспаривать его. Судья не вызывал понятых, полицейских, перенес дату суда днем раньше, чем было объявлено», — зазначив представник ГО «Пітбуль Одеса» Олексій Костржицький.

21 мая, 2019 21:14