Одесса
12 Co
USD

Спір щодо права власності на підвал в багатоповерхівці: мешканці проти представників міськради (відео)

Мешканці багатоповерхівки, що на вулиці Мельницькій, 3, скаржаться на представників міськради, які, на їхній погляд, незаконно захопили підвальне приміщення в будинку.

Останні кажуть, згідно з даними держреєстру нерухомість є їхньою власністю. Аби вирішити майновий спір, люди викликали поліцію.

Наталя Сандуленко — голова ОСББ «Мельницька, 3». За її словами, близько дванадцятої години на подвір’ї багатоповерхівки з’явилась група невідомих людей та самовільно захопила підвальне приміщення.

Розмовляти з кореспондентом 7 каналу чоловіки, яких мешканці звинуватили в захопленні приміщення, відмовилися. Коли ж на місце події приїхали правоохоронці, вони все ж назвали свої імена та посади і продемонстрували копії документів на підвал.

Чоловіки запевнили поліцейських — спірне приміщення є комунальною власністю ще з 2007-го. Але ж згідно з рішенням міськради від 2011 року ця нерухомість вже продана, про що свідчить відповідна публікація на офіційній сторінці мерії. У мешканців будинку — власна думка щодо цього. За їхнім твердженням, теж за законом.

Але у цій справі, як з’ясувалось, є ще третя сторона.

У кінцевому підсумку жителі багатоповерхівки вирішили проконсультуватися щодо підвального приміщення з юристами. Правоохоронці ж порекомендували їм вирішувати майновим спір із представниками міськради у суді.

14 мая, 2019 20:55