Одесса
13 Co
USD

Спільні тренування з залученням британської розвідки у Чорному морі (відео)

Спільні тренування між британським кораблем гідрографічної розвідки «Ехо» та ракетним катером «Прилуки» з гелікоптером морської авіації ВМС пройшли у Чорному морі.

Загальними зусиллями військові вдало відпрацювали завдання пошуково-рятувальної операції.

«Задача стояла поднять с корабля потерпевшего, что выполнили на 5 баллов, как командир экипажа, полностью с экипажем. Так сказать, вертолету подойти сильно близко в условиях того, что надстройки корабельные, то есть очень тяжело, и вот эта самая сложная задача была для экипажа», — повідомив інструктор-рятувальник парашутно-десантної групи Сергій Картель.

Також з 9 травня чотири військовослужбовці ВМС України проходитимуть стажування на кораблі Королівських ВМС Великої Британії. Протягом п’яти днів вони повністю поринуть у корабельне життя за стандартами НАТО. Перетнуть Чорне море, протоки Босфор та Дарданелли, подолають Мармурове та Егейське море та зайдуть до військово-морської бази НАТО «Суда-Бей», що на острові Крит.

«Мене та командира штурманської бойової частини СДК “Юрій Олефіренко” буде допуск до штурманської рубки і головного командного пункту, де ми зможемо вивчити організацію саме ГКП корабля, а у головного старшини дивізіону буде можливість організації зі старшинським складом та роботи на бойових постах, де задіяні старшини та матроси», — зазначив командир дивізіону надводних кораблів Юрій Вицький.

9 мая, 2019 20:01