Що думають про перші кроки президента в Одесі (відео)

Розпуск парламенту, кадрові перестановки, вимоги до депутатів — Володимир Зеленський на інавгурації зробив гучні заяви. Що думають про перші кроки президента в Одесі та в столиці, дізнавались кореспонденти 7 каналу.

«Впечатления очень хорошие. А теперь остается, чтобы он эти обещания и выполнил», — розповів киянин Семен. «Мені дуже сподобалась промова. Я вважаю, якщо такі самі будуть дії, як промова була, то це дійсно буде шанс», — зазначила киянка Оксана.

«Нашей Украине молодой нужен новый президент, молодой. И речь его была просто сумасшедшей. Слезы наворачивались на глаза. Он говорил всю правду», — вісловила думку одеситка Славіна.

«Його рішучість сподобалась. Я надіюсь, що він відповідає за свої слова і буде нести відповідальність за них», — наголосив киянин Родіон.

«Некоторые люди говорят, что на парламентские выборы нужны деньги, но это не те деньги, что мы платим за коммунальные. Мы ждем перемен. Он показал себя, как сильный президент, совсем не клоун», — сказала одеситка Лілія.

«Я задоволена, що так все вийшло. Треба країну вже міняти, скільки вона може страждати. Буде Володі тяжко дуже, але нічого, хай йому Господь помагає», — побажала одеситка Ніна.

«Наміри гарні, але досвіду немає, дав би Бог, щоб все вийшло, будемо вірити, що все буде добре. Зміни повинні бути, бо ми того варті! Варті кращого життя», — підкреслила одеситка Ольга.

20 мая, 2019 20:14