Одесса
5 Co
USD

Рада ще не визначилася з датою інавгурації Зеленського (відео)

Верховна Рада сьогодні так і не узгодила дату інавгурації обраного президента Володимира Зеленського. На думку деяких народних депутатів, це питання затягується штучно.

«Президенту треба формувати свою команду, треба зайнятися державницькими справами — проявити політичну волю в обміні всіх на всіх, бо кожен день затягування інавгурації — це продовження тримання в полоні наших українців», — висловила думку народний депутат Надія Савченко.

«Сьогодні знову регламентний комітет не зібрався на цю тему. Кажуть, що збереться завтра, щоб голосування відбулося в четвер. Наша позиція дуже проста — президент пропонує 19-го, треба підтримати 19-го. В парламенті ходять чутки, що більшість буде голосувати і, щоб максимально затягнути процес, інавгурацію призначити або 28 травня, або 1 червня. Це просто якийсь абсурд», — повідомив народний депутат Роман Семенуха.

Нагадаємо, сам Володимир Зеленський наполягає на проведенні інавгурації 19 травня. Проте в деяких фракціях вважають, що ця дата некоректна, адже цього дня в Україні траур.

«Цього дня інавгурація новообраного президента неприпустима. Україна буде вшановувати пам’ять жертв політичних репресій», — зазначив народний депутат Максим Бурбак.

«Але зрештою, на мій погляд, не так важливо, коли буде інавгурація. Важливо, щоб в цей день новообраний президент зайняв якусь позицію щодо цього і показав, що вшановує пам’ять жертв політичних репресій», — прокоментував народний депутат Андрій Іллєнко.

Засідання Комітету з питань регламенту Верховної Ради України щодо дати інавгурації пройде завтра о 15:00.

14 мая, 2019 16:37