Поповнення в Одесі: лама, верблюд та дві ватуссі (відео)

За тиждень в зоопарку та біопарку Одеси народилось дві африканські корови, лама та верблюд. Усі малюки почуваються добре.

Верблюденя поки міцно не стоїть на ногах. Проте, кажуть працівники зоопарку, ще трішки — і почне бігати, виросте дуже кремезний верблюд. Вже через кілька місяців його можна буде побачити ближче, бо поки вони з мамою в клітці. Наглядачі бояться, що самець може зачепити новонародженого.

Ватуссі — африканська корова. В біопарку двоє саме таких екзотичних тварин народили двох дитинчат з різницею в кілька днів. Особливість саме цього виду — надзвичайно великі роги, що працюють як кондиціонери. Завдяки капілярам відбувається своєрідна вентиляція, тож в спеку африканські корови чудово почуваються.

Вже через два-три тижні малюків випустять з ізоляторів і вони з іншими рогатими гулятимуть територією. Працівники сафарі дуже чекали народження особливих дитинчат.
До речі, саме в цьому біопарку восени народився жираф — це унікальна подія для України. Зараз малюк помітно виріс, і сімейство розгулює вольєром.

22 мая, 2019 21:49