Одеська молодь вийшла на страйк за кліматичну справедливість (відео)

Визнати кліматичні зміни однією із першочергових проблем, заборонити в’їзд до центру міста автівок, які не відповідають європейським стандартам та висадити мільйонну лісосмугу.

Такі вимоги до чиновників висунула молодь міста. Близько 30 школярів і студентів прийшли до мерії з плакатами та у мегафон звернулися до влади. У такий спосіб вони доєдналися до всесвітнього страйку за кліматичну справедливість.

«Збільшити площу зелених насаджень, зменшити площу відходів, які утворюються, зменшити кількість палива органічного, яке спалюється. Якщо ми не збережемо цю планету сьогодні і не зупинимо зміни клімату, то вчені довели, що нашим дітям, нашим внукам ми не залишимо цю планету в такому стані, в якому маємо сьогодні», — сказав учасник страйку Владислав Михайленко.

Зазначимо, рух за екологічну справедливість серед молоді почався рік тому. Першою на вулицю вийшла 15-річна Грета Тунберг.

Юна шведка щоп’ятниці замість уроків вирушала до будівлі парламенту, щоб привернути увагу до проблеми глобального потепління.

24 мая, 2019 17:20