Одесса
32 Co
USD

Одесити з німецькими дизайнерами створюють колекцію одягу (відео)

Сумки-трансформери, піджаки зі складеним кроєм та легкі сукні — і все це з одеськими нотками. Одесити разом із франкфуртськими дизайнерами Матіасом Грунером та Леонідом Сладкевичем створюють колекцію одягу, присвячену нашому місту.

Протягом тижня учасники воркшопу працюватимуть кожен над своєю ідеєю. А вже у четвер оберуть найкращі моделі й відшиють спільну колекцію. Анастасії всього 18. Дівчина закінчує «Греківку» і вже працює над власною колекцією одягу. Почалося все випадково, з воркшопу німецьких дизайнерів.

Протягом тижня вони навчать одеситів створювати одяг. Усі колекції присвячені нашому місту. Для франкфуртського дизайнера Леоніда Сладкевича робота над одеською колекцією — справа особиста. Народився власник всесвітньо відомого бренду leonid matthias в Росії, проте усі його родичі родом з Одеси.

Учасників проекту обирали за особливими критеріями. Усі вони пов’язані з мистецтвом — дизайнери, художники, модельєри. Також, серед обов’язкових вимог — любов до Одеси. Адже наприкінці воркшопу кожен учасник має створити власну колекцію, яка якнайкраще віддзеркалює наше місто.

Усі колекції отримають шанс потрапити на великий подіум. По завершенню воркшопу дизайнери Матіас Грунер та Леонід Сладкевич заберуть ескізи з собою до Європи. Там вони покажуть їх у найкращих модних будинках і ательє.

А поки у четвер дизайнери лише відшиватимуть підсумкову колекцію, а у суботу продемонструють одеситам у Музеї західного і східного мистецтва.

13 мая, 2019 21:10