Одесса
11 Co
USD

Одесит жорстоко побив власного собаку: кінологи запрошують на заняття (відео)

Розправився з власним собакою, коли повертався з ним із прогулянки. Подія сталася у житловому масиві «Райдужний».

Доберман зайшов до під’їзду першим, проте власнику це не сподобалося. Він почав штовхати тварину та бити її ногами, намагаючись поцілити у голову.

Вчора кадри із камер спостереження шокували користувачів соцмереж. Чоловік методично б’є власного собаку ногами тільки за те, що доберман забіг у під’їзд раніше за нього. Обурені люди зібралися, щоб написати колективну заяву до поліції. Прийшла і дружина агресора. Для їхньої сім’ї ця ситуація мало не обернулася драмою.

Нечисленні свідки події поширили відео у мережі. Сподіваються: така слава наступного разу погасить запал агресивного власника. Проте відео у мережі не повне. Насправді доберман накинувся на маленького собаку, що був у під’їзді. Це і спровокувало нестандартну реакцію власника. Звичайно, такої агресії дії собаки не виправдовують.

Та кінологи впевнені, подружитися чоловіку з доберманом можливо. І щоб таких випадків було менше, запрошують усіх власників домашніх улюбленців на безкоштовні заняття з кінологами. Проводять їх зазвичай на майданчиках для вигулу собак.

7 мая, 2019 20:49