Одесса
8 Co
USD

Напад на громадську активістку Світлану Підпалу (відео)

Невідомі напали на громадську активістку, представницю організації «Зелений лист» Світлану Підпалу. Її облили нечистотами у Літньому театрі.

Жінка прийшла туди, аби проконтролювати процес пересаджування зелених насаджень. Зняти обличчя нападників їй не вдалося. Зазначимо, представники охоронної фірми весь цей час перебували на території Літнього театру, проте нападу не завадили.

«Появился молодой, скажем так, парень-«титушка» в темной одежде, в кепке, чтобы нельзя было увидеть лица. Мое внимание было отвлечено на прораба. Он (парень — ред.) выплеснул на меня содержимое», — повідомила громадська активістка Світлана Підпала.

За фактом нападу на Світлану Підпалу відкрили кримінальне провадження за статтею «хуліганство». Про це повідомив радник начальника Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк.

Нагадаємо, три тижні тому в Літньому театрі напали на нардепа Мустафу Найєма. Його також облили нечистотами. Наразі громадські активісти, які постраждали від нападів, звернулися до новообраного президента Володимира Зеленського. Вони попросили його посприяти розслідуванню справ щодо нападів.

«Я очень надеюсь, что эти требования одесских активистов, которые собственным здоровьем отстаивают здесь державу Украину и справедливость, будут услышаны новым президентом и в ближайшее время мы как минимум не пожалеем, что многие из сидящих здесь за него проголосовали», — зазначив громадський активіст Олег Михайлик.

7 мая, 2019 19:29