Одесса
9 Co
USD

На День вишиванки правоохоронці влаштували флешмоб (відео)

Двадцятиметрова вишиванка біля пам’ятника Дюку. Одеські патрульні та нацгвардійці вишикували по контуру сорочки спецтранспорт, а самі службовці виконали роль орнаменту.

Таким флешмобом підтримали День української вишиванки.

«Вирішили об’єднатися разом із Національною гвардією та показати, що ми цінуємо традиції, культуру та історію України. І якщо побачите з неба — службові автомобілі вишикувані у формі сорочки та з українським орнаментом, який є генетичним кодом нації», — повідомив начальник Патрульної поліції Одеської області Юрій Рибак.

«Намагалися витримати всі норми самої вишиванки, тобто кольори, які асоціюються: білий з чистотою, червоний з любов’ю, чорний з журбою, синій з турботою, зелений з весною, тому намагалися дотриматися, з усієї України усіх вишиванок зібрати», — зазначив представник прес-служби Південного територіального управління Нацгвардії Володимир Бєлов.

До складу вишиванки увійшли 15 авто та більш ніж 50 правоохоронців. Крім того, патрульні роздавали дітям яскраві листівки з ПДР, та нагадували дорослим про безпеку за кермом. Охочі могли спробувати на собі спеціальні окуляри, які симулюють погляд п’яної людини.

16 мая, 2019 16:10