Міжнародна виставка Plug-In Ukraine: електротранспорт щороку дешевшатиме (відео)

 Зелений транспорт стає дедалі популярнішим в Україні.

Ми — в десятці країн світу за динамікою розвитку ринку електроавтомобілів. А вже незабаром експерти прогнозують справжній бум, бо такі машини щороку ставатимуть дешевшими.

Останні новинки зі світу імпортних електрокарів, зарядні станції та інший гібридний транспорт, зокрема велосипеди. Це й багато іншого представили на міжнародній виставці Plug-In Ukraine в Києві.

Вже в 2020 році в Україні має бути зареєстровано 100 тисяч електромобілів. Про такі цифри йдеться в Національному плані дій з енергозбереження.

Популяризація та купівля електричного транспорту дасть змогу Україні зменшити залежність від імпорту нафтопродуктів. Це заощадить мільярди доларів.

Водночас, як відомо, попит породжує пропозицію, тому експерти стверджують: що більше ми купуватимемо електрокарів, то більше будуватиметься зарядних станцій й найближчими роками електромобілі подешевшають.

Зазначимо: виставка працюватиме три дні. Наступного року організатори планують переїзд Plug-In Ukrainе під Київ; має розширитися територія плюс з’явиться фестиваль популяризації електричного транспорту, а отже і збереження довкілля.

24 мая, 2019 17:10