Конфлікт за житло: одесити не можуть поділити квартиру (відео)

За борги на електронних торгах продали будинок, тепер там новий власник. Проте господарка каже, ніяких боргів немає, ні про які торги й суди теж не чула. Кількарічна судова тяганина минула для сім’ї Самбаєвих непомітно.

Вони навіть не підозрювали, що ці суди відбуваються. Тож несподівано для них біля подвір’я з’явився новий власник. Андрій, один з жителів будинку, розповідає: поїхав на роботу, аж раптом зателефонувала мама.

Молодики в балаклавах, яких описує Андрій, — охоронна фірма, найнята іншим нібито власником. Вони не називаються, не пускають нікого на подвір’я. Проте нам все-таки вдається поспілкуватися з хазяйкою будинку. Вона забарикадувалася, почувається зле.

На подвір’ї ще кілька людей, вони родичі і теж, мовляв, проживають тут. Вже за кілька хвилин приїжджає новий власник, пояснює ситуацію зі свого боку. Він стверджує: купив будинок на відкритій електронній платформі «СЕТАМ» і вже два місяці не може потрапити у свій дім.

Компромісу знайти не можуть. Тож рішення ухвалить суд, який відбудеться вже 11 червня. А до того обидві сторони так і будуть конфліктувати під стінами нерозділеного майна.

31 мая, 2019 15:41