Кадрові перестановки та розпуск Ради (відео)

Розпуск парламенту, кадрові перестановки та жорсткі вимоги до депутатів. Володимир Зеленський на інавгурації зробив гучні заяви.

Замінити портрети Президента в кабінетах посадовців на світлини їхніх дітей, аби дивитися їм у вічі щоразу, приймаючи важливі для країни рішення. Про таке попросив Володимир Зеленський на інавгурації.

Окрім цього, новообраний Президент заявив про необхідність кадрових перемін та запропонував звільнитись Генпрокурору, голові СБУ та міністру оборони. Верховну Раду 8-го скликання Володимир Зеленський розпускає.

Крім того, крісла звільняють віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко, міністр закордонних справ Павло Клімкін, голова адміністрації екс-президента України Петра Порошенка Ігор Райнін та перший заступник голови СБУ генерал-полковник Павло Демчина.

Голова СБУ Василь Грицак пішов із заявою, що разом з ним звільняються і члени його команди. Також подали у відставку міністр оборони Степан Полторак та прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Володимир Зеленський заявив про першочергові завдання, серед них — прийняття законів про депутатську недоторканність і про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, а ще затвердження Виборчого кодексу. Щодо закону про імпічмент Президент поки нічого не сказав.

Рішення, що пролунали на інавгурації, одесити сприйняли вельми позитивно. А от бариста, що працює поблизу мерії, навіть влаштував акцію на честь інавгурації: він безкоштовно пригощав усіх кавою та вітав зі святом.

20 мая, 2019 21:35