IV Міжнародна конференція Grain Ukraine 2019 (відео)

Отримати максимум можливостей на основних ринках збуту українського зерна — Євросоюзу, Африки та Азійського регіону.

Таку мету поставили учасники ІV Міжнародної зернової конференції Grain Ukraine 2019. Виробники сільгосппродукції, зернотрейдери та компанії з перевалювання та транспортування вантажів шукали відповіді на питання: завдяки чому Україна може виграти конкуренцію з іншими великими гравцями Чорноморського регіону?

Український лідер перевалювання зернових — група терміналів Трансінвестсервіс розташований за 27 кілометрів на схід від Одеси на березі Аджаликського лиману. Це — найглибоководніший порт нашої країни. Більш ніж 700 суден щорічно зв’язує ТІС з тисячами портів світу. А вантажообіг становить десятки мільйонів тонн.

У світлі останніх подій на світовому зерновому ринку підприємство планує підвищити вантажопотік. Схід — основний напрямок перевантаження зернових через підприємство.

Уряд України намагається допомогти вітчизняним зернотрейдерам вигравати підкилимні торговельні війни. І вже є позитивні результати. Найсвіжіший приклад — В’єтнам.

Зараз Україна у сфері зернотрейдерства входить до ТОП-5. Однак необхідно бути готовими до невідворотних змін сфер впливу.

По-перше, в активну фазу входить торговельний конфлікт між США та Китаєм. Аналітики прогнозують, що він може тривати довго, а скінчитися без очевидного переможця.

По-друге, паралельно скорочуються світові запаси зерна, і це попри зростання врожаїв. Тому Україна зобов’язана скористатися цією ситуацією та розширити географію та обсяг власного постачання зернових.

Найближчим часом українська зернова продукція завойовуватиме ринки африканських субсахарських країн( Південно-Африканської Республіки, Кенії), Єгипту, Алжиру та інших.

24 мая, 2019 18:50