Одесса
14 Co
USD

Гурт «Без Обмежень» відкрив сезон у Літньому театрі на Морвокзалі (відео)

Музикою відкрили сезон у Літньому театрі на Морвокзалі. Організатори планують, що майданчик працюватиме 100 днів. За цей час проведуть понад 60 різноманітних концертів та фестивалів.

Розраховують на більше ніж 100 тисяч відвідувачів за сезон. Цьогоріч слухачі зможуть відвідати, зокрема, зйомки «Ліги Сміху». Відкрили ж сезон учасники гурту «Без Обмежень». Вони презентували свій новий альбом і розповіли про перебіг його написання.

«Це сім треків, це міні-альбом. Наразі записано п’ять пісень. Попереду запис ще трьох пісень. Перший сингл з цього альбому був презентований в Палаці спорту, пісня називається «Зорі запалали». Надзвичайно сподобалася вона слухачам», — розповів лідер гурту «Без Обмежень» Сергій Танчин.

«Будет много артистов, которые уже выступали в прошлом году на этой сцене. Будет много новых артистов. Не было у нас в прошлом году тут сольного концерта Гарика Кричевского. В этом году состоится этот концерт. В этом году будет много фестивалей. Один из главных фестивалей этого лета — фестиваль, о котором я несколько минут говорил, — это фестиваль “Одесса Лайма Рандеву”», — повідомив керівник компанії «Квартал-Концерт» Максим Ткаченко.

13 мая, 2019 15:32