Одесса
33 Co
USD

Фінішував перший сезон документального кінопроекту «Пантеон Одеси» (відео)

Автори восьми кінострічок розказують глядачам про відомих людей, які поховані на Другому християнському цвинтарі. Героїв в серіалі — декілька сотень.

«Мы рады тому, что появился режиссёр, который снимает фильмы, связанные с прошлым Одессы, с историей нашего города, по сути, отталкиваясь от некрополя. Отталкиваясь от того, кто захоронен, кого забыли и чьи памятники следовало бы восстановить», — розповів віце-президент Всесвітнього клубу одеситів Євген Голубовський.

«Той, хто не пам’ятає своєї історії, в того будуть проблеми з майбутнім. Ми зараз відкриваємо нову сторінку кіностудії. Нам зараз потрібна пам’ятати це, тим більше, що в фільмі “Пантеон Одеси” багато творців кіно — видатних людей, які робили славу і Одеси, і Одеської кіностудії, і загалом національного кінематографа», — зазначив голова правління ПрАТ «Одеська кіностудія» Андрій Осипов.

В найближчих планах авторів проекту «Пантеон Одеси» — зйомки двох нових серій. Їх орієнтовно закінчать до кінця 2019 року.

«Нашли захоронение там героев Шипкинских сражений. Шипка, Болгария, да. Нашли саксонского известного композитора-пианиста. Ну и так далее. То есть, в общем-то, это очень много людей», — повідомив автор і режисер проекту Ігор Козлов-Петровський.

Також продюсери документальної кінострічки зараз ведуть переговори про показ фільму на українських телеканалах та за кордоном.

16 мая, 2019 19:57